24 Temmuz 2014 Perşembe

RAMAZAN NASIL GEÇTİ?

BU SENE DE ELHAMDÜLİLLAH RAMAZAN ÇOK RAHAT VE ÇOK ÇABUK GEÇTİ...
NASIL TUTUCA GÜNLER ÇOK UZUN DERKEN BİR BAKMIŞIZ Kİ BAYRAMA 3 GÜN KALMIŞ. ALLAHIM HER ZAMAN BÖYLE GÜZEL RAMAZANLAR GEÇİRMEMİZİ NASİP EDER İNŞALLAH.
YİNE MUKABELELER, TERAVİHLER VE İFTAR DAVETLERİYLE DOLU BİR RAMAZAN OLDU ÇOK ŞÜKÜR. OKUL ZAMANI HİÇ KATILAMADIĞIM MUKABELELER YAZIN ÇOK HOŞUMA GİDİYOR, OKUL KAPALIYKEN RAMAZANIN TADI DA BİR BAŞKA BENİM İÇİN...
RAMAZANDAN 1 HAFTA ÖNCE YAZLIĞA TAŞINDIK. TABİİ Kİ BAHÇE İÇİNDE HERKES RAMAZANI GEÇİRİR DİYENLERİ DUYUYORUM AMA ONUN DA İŞİ 2 KAT YANİ..

RAMAZANDAN 5 GÜN ÖNCE DOĞUMGÜNÜNMÜ KUTLADIK KÜÇÜK BİR ORGANİZASYONLA...
 YİNE RAMAZANDAN 4 GÜN ÖNCE DA ÇOCUKLARIN ÇOK İSTEDİKLERİ MİNOPOLİSE GÖRTÜRDÜK ONLARI.
 ÇOK EĞLENMİŞLER BEN İÇERİ GİRMEDİM, ONLAR EĞLENİRKEN BEN DE AVM'Yİ GEZDİM. 3,5 SAAT BANA GEZMEK YETTİ AMA ONLARA YETMEMİŞ, ÇOK EĞLENMİŞLER. ÇIKARKEN HALA ŞUNA GİREMEDİM, BUNA SIRA GELMEDİ ANNE BİR DAHA GELELİM DİLEKLERİ VARDI.
BİR AY DENİZE GİREMEDİK, ÖZLEMLE BEKLİYORUZ. ÇOCUKLARI BİRKAÇ DEFA GÖTÜRDÜM AMA ONLARA DA BİZSİZ DENİZE GİRMEK ZEVK VERMİYORMUŞ PEK İSTEMEDİLER.ARKADAŞLARIYLA OYNADILAR, BİSİKLETE BİNDİLER. OĞLUM HAFTADA 3 GÜN BABASIYLA SÜT DAĞITIMINA SEVEREK GİDİYOR. ÇOK ŞÜKÜR BU YAZ KURAN-I KERİM'İ ÇOK GÜZEL ÖĞRENDİLER.ALPEREN DAHA İYİ BİLİYORDU DA ASLI DA KENDİNİ GELİŞTİRDİ MAŞALLAH.
BÜYÜDÜKÇE ONLARDAN BEKLENTİLERİMİZ VE İSTEKLERİMİZ ARTTIKÇA, OMUZLARINDAKİ YÜK ÇOĞALIYOR VE KORKUP BEZMELERİNDEN ENDİŞELENİYORUM. GÜNÜMÜZ KOŞULLARI İYİ EĞİTİMİ VE İYİ BİR GELECEK KURMAYI ÇOK ZORLAŞTIRDI HAYIRLISI BAKALIM.EĞİTİM İŞİNİN İÇİNDE OLDUĞUM İÇİN DAHA ÇOK KORKUYORUM.TABİİ YAŞITLARI GİBİ ONLARDAKİ TELEFON VE TABLET TUTKUSUNU HİÇ ANLATMAK BİLE İSTEMİYORUM.
BAYRAMDAN SONRA GÖRÜŞMEK ÜZERE İNŞALLAH.


1 yorum:

Ayça dedi ki...

Yeni yasin yepyeni mutluluklar getirsin. Omrun bereketli ve hayirli olsun.