12 Haziran 2008 Perşembe

GEZİLERE DEVAM

Her pazar olduğu gibi geçen pazar da Mimarsinan'daki yazlığa gittik. Artık taşınma vakti geldiği için temizlik yapıldı. Ama yağmur yağdığı için pek dışarı çıkamadık.
Dedemle özlemişiz birbirimizi , kucağından pek inmedim tabii bahçeyle uğraşmadığı zamanlar...

Yağmurdan sonra aldık havuzumuzu çıktık bahçeye susuz havuz keyfi yaptık....


Yağmur yağarken içerde misket oynadık.


Emirgan'dan aldığımız çiçekleri de dikmeyi unutmadık tabii....Çarşamba akşamı okuldan sonra Kilyos'taki yazlıklarına taşınan Ayşe babaanneleri ziyarte gittik, bizi görünce çok mutlu oldular çünkü süpriz yaptık.
Kilyos'ta paten kayan ablaları seyrettik.Sonra da rica ettik bize de verdiler. Biraz kaymaya çalıştık. Tabii ilk denememiz olduğu için biraz zorlandık ama çok eğlendik.Dedemin bahçesindeki vişne ağacını çok beğendik ve poz verdik çünkü boyu bizim kadardı.Hiç boş durmadık Kilyos'ta oynadık, gezdik, tırmandık...
Günlerimiz yine yoğun geçiyor Allah'a şükür. Çalıştığım okulu Mustafa Sarıgül yıkıp tekrar yapacağı için okulda bir telaş ki sormayın zaten karne hazırlama ve basma telaşı vardı üstüne bir de toparlanma telaşı geldi herşey karma karışık.Benim çocukların gösteri telaşı da ayrı tabii.Geçtiğimiz pazartesi de kendi sınıfıma yıl sonu gösterisi yaptık yani hep bir koşturmaca...Yarın ki karne telaşı da geçerse hayırlısıyla bu seneyi tamamlamış bulunuyoruz tabii Aslı ve Alperen'in 20 haziran'daki gösterisi de bittikten sonra.
Allahım senin rızan dışın da plan yapmamayı ve yptığımız planları da hayırlısıyla uygulamayı nasip et.


3 yorum:

Archi*Sugar (Esra) dedi ki...

ne guzel, cocuklarin mutlu olduklari gozlerinden belli. :-)

Ayşe dedi ki...

masallah kuzularin ne eglenceli ve dolu dolu geciyor gunleri...haftasonunuz yine harika gecmis, bakalim bu haftasonu neler yapacaksiniz ;)

ogrencilerinin karnelerini vermissindir biyik ihtimal, insallah epey de rahatlamissindir artik...

gül dedi ki...

evet esra haklısın artık sık sık ev etkinliği yapalım hadi diyorlar bana sağ ol bayağı benimsedik.

karneleri verdik ama temmuza kadar okula devam mecburen önümüzde çocukların gösterisi var bekleriz inşallah